Dzisiaj: poniedziałek-15 Lipca 2024. Solenizanci: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...

Zaplanowali wyprawy:
PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
CONSPARK

 SP1BKS anteny

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2023r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW313341221221
MO-MIX112211011010
MO-SSB478965385683
OPEN-CW524132024344
SO-CW201817131615131217171817
SO-MIX8771178665878
SO-QRP-CW333333232223
SO-QRP-MIX365666513453
SO-QRP-SSB344443323342
SO-SSB344234363333262831263233

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
849187888377606572718374

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
303132622544331827882245177819442280266328332709

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
280830702366311625482124159818002094252026362574



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2023r

Procentowy udział poprawnych QSO: 95.0166%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:34.7837
Poprawnych QSO's na minutę: 21.45
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.28

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
WSZELKIE UWAGI o pracy portalu PGA-ZAWODY zgłoś do: ADMINA - [email protected] lub SP2FAP - [email protected]


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Lipiec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.


REGULAMINY ZAWODOW
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,202
· Najnowszy użytkownik: sp3otz

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP2MGR
· HF7A00:20:52
· SQ8DSN00:46:31
· SQ7M02:11:45
· SP7A04:07:45
· SP6MI04:37:19
· SP7JYM04:48:36
· SP3ZHP06:21:57
· SQ9ITA10:53:02
· SP3QDX11:51:43
· SP7PGK19:08:04
· SN0DUCH19:57:04
· SN5N21:08:27
· SP5UAO22:27:48
· SQ2DYF23:32:31
100,226,494 unikalne wizyty