Dzisiaj: sobota-4 Lutego 2023. Solenizanci: Weronika, Mariusz, Andrzej
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...

Zaplanowali wyprawy:
PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
CONSPARK

 SP1BKS anteny

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2022r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW223423232123
MO-MIX232311010212
MO-SSB576667576676
OPEN-CW213223203231
SO-CW132215201713111315161916
SO-MIX8788577779109
SO-QRP-CW535433445646
SO-QRP-MIX254532444544
SO-QRP-SSB534443442444
SO-SSB373139412633272927322525

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
818489976975667271837976

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
320332673058388220782382190523482232320225723056

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
305230022884362219162224177621782112297823442868



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2022r

Procentowy udział poprawnych QSO: 93.8481%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:37.7368
Poprawnych QSO's na minutę: 23.9
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.31

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
WSZELKIE UWAGI o pracy portalu PGA-ZAWODY zgłoś do: ADMINA - sp8ab@vp.pl lub SP2FAP - qtc@post.pl


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Luty 2023 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Dzisiejsze zawody: Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW
Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,087
· Najnowszy użytkownik: SE0B

OSTATNIE LOGOWANIA
· SO8DAN01:09:35
· SP7PGK04:57:42
· SP7MFU08:47:11
· SQ9ITA09:33:48
· SP8GNF11:49:35
· SQ5AKY20:34:16
· SP2QVU22:23:05
· SP4AWE 1 dzień
· SP3MEO 1 dzień
· SN3ISS 1 dzień
· SP5UFK 1 dzień
· SP7JYM 1 dzień
· SP9KUP 1 dzień
· SP7A 2 dni
· SP3QDX 2 dni
77,378,095 unikalne wizyty