Dzisiaj: środa-28 Września 2022. Solenizanci: Marek, Wacaw
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...

Zaplanowali wyprawy:
PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
CONSPARK

 SP1BKS anteny

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2022r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW323423232
MO-MIX232311010
MO-SSB576667576
OPEN-CW213223203
SO-CW122215201713111315
SO-MIX878857777
SO-QRP-CW535433445
SO-QRP-MIX254532444
SO-QRP-SSB534443442
SO-SSB373139412633272927

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
818489976975667271

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
320332673058388220782382190523482232

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
305230022884362219162224177621782112



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2022r

Procentowy udział poprawnych QSO: 94.6236%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:29.7464
Poprawnych QSO's na minutę: 17.6
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.24

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
WSZELKIE UWAGI o pracy portalu PGA-ZAWODY zgłoś do: ADMINA - sp8ab@vp.pl lub SP2FAP - qtc@post.pl


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Wrzesień 2022 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

REGULAMINY ZAWODOW
Aktualnie online
· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,053
· Najnowszy użytkownik: 3Z200IL

OSTATNIE LOGOWANIA
· SQ7LQJ00:17:12
· SQ8NGO11:08:48
· SQ9ITA12:08:49
· SP9ZHP14:00:20
· SP3POB14:05:28
· SP9EMI14:05:51
· SP3WXI15:34:34
· SP1C15:45:29
· SP8AB19:25:54
· SP9BGS 1 dzień
· SP3MZ 1 dzień
· SP9AIP 1 dzień
· OK2DW 1 dzień
· SP9CTS 2 dni
· SQ7SAU 2 dni
73,789,666 unikalne wizyty