Dzisiaj: środa-28 Lipca 2021. Solenizanci: Wiktor, Innocenty, Aida
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SQ8JCB/4 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
CONSPARK

 SP1BKS anteny

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2021r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW4455441
MO-MIX3123232
MO-SSB67107775
OPEN-CW4544431
SO-CW16202019171813
SO-MIX9986841
SO-QRP-CW4331253
SO-QRP-MIX2334453
SO-QRP-SSB5585666
SO-SSB46404041412939

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
999710395958474

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4175400540213869390628992389

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
3970367837943644369627062240



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2021r

Procentowy udział poprawnych QSO: 93.763%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:30.270
Poprawnych QSO's na minutę: 18.66
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.25

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
WSZELKIE UWAGI o pracy portalu PGA-ZAWODY zgłoś do: ADMINA - sp8ab@vp.pl lub SP2FAP - qtc@post.pl


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Lipiec 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

REGULAMINY ZAWODOW
Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 958
· Najnowszy użytkownik: SQ5KP

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP8P12:47:41
· SP2MGR14:06:28
· SP4SHW17:52:19
· SQ8NGO18:50:20
· 3Z90DZC 1 dzień
· SQ9ITA 1 dzień
· SP8AB 1 dzień
· SP2MKI 1 dzień
· SP5AAQ 1 dzień
· SN3ISS 1 dzień
· SP4W 1 dzień
· SN5N 1 dzień
· OK2DW 2 dni
· SQ3MZ 2 dni
· SQ7SAU 2 dni
59,563,414 unikalne wizyty