Dzisiaj: niedziela-17 Października 2021. Solenizanci: Lucyny, Magorzaty, Wiktora
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ8JCB/9 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SQ8JCB/4 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3724 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
CONSPARK

 SP1BKS anteny

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2021r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW4455441331
MO-MIX3123232102
MO-SSB67107775767
OPEN-CW4544431344
SO-CW16202019171813171815
SO-MIX9986841735
SO-QRP-CW4331253112
SO-QRP-MIX2334453645
SO-QRP-SSB5585666665
SO-SSB46404041412939372837

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
999710395958474887383

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4175400540213869390628992389322423733127

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
3970367837943644369627062240311622182912



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2021r

Procentowy udział poprawnych QSO: 93.1244%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:35.0843
Poprawnych QSO's na minutę: 24.26
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.29

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
WSZELKIE UWAGI o pracy portalu PGA-ZAWODY zgłoś do: ADMINA - sp8ab@vp.pl lub SP2FAP - qtc@post.pl


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Październik 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW
Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 979
· Najnowszy użytkownik: SP8PA

OSTATNIE LOGOWANIA
· SQ5W00:38:11
· SP2WGB03:01:03
· SP9VFX03:03:05
· SQ7CGN03:55:09
· SP3FYX05:02:50
· SP8NFZ06:16:20
· SQ8PIW07:50:08
· SQ7SAX09:18:52
· SP8LXE11:09:51
· SP4SHW14:11:15
· SP8PA20:57:43
· SP9KJU21:22:03
· SP8AB22:18:58
· SQ6NDC 1 dzień
· SP9BGS 1 dzień
63,107,547 unikalne wizyty