Dzisiaj: poniedziałek-23 Lipca 2018. Solenizanci: Bogna, Brygida, Apolinary
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ3SWJ 3712 kHz..
SQ5GLB/7 3712 kHz..
SQ8JCB/8 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3718 kHz..
SP8D 144300 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

COOL QSL

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2018r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW4442322
MO-MIX3574423
MO-SSB11131210111110
OPEN-CW6565362
OPEN-SSB1010110
SO-CW24212119172220
SO-MIX810116766
SO-QRP-CW2423332
SO-QRP-MIX4435656
SO-QRP-SSB6768765
SO-SSB47504946444037

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11612312210810610493

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4789500946704091372638923266

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4522464842763772352836662984



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2018r

Procentowy udział poprawnych QSO: 91.3655%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:32.0860
Poprawnych QSO's na minutę: 24.86
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.26

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
=> Aby zwiedzić wirtualnie Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, kliknij poniżej na kartę QSL<=


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Lipiec 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2018
Aktualnie online
· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 912
· Najnowszy użytkownik: SQ3KNR

OSTATNIE LOGOWANIA
· ADMIN
· SP7A00:14:34
· SQ5CZN11:47:04
· SQ6NSG12:54:29
· SP2XX14:11:24
· SQ2EAN15:41:47
· SP3EIE17:41:15
· SN1D17:49:44
· SP2UUU19:03:56
· SQ7KOT23:54:56
· SP6GF23:58:13
· SQ9EDZ 1 dzień
· SP4SHW 1 dzień
· SQ7WOJ 1 dzień
· SQ5AAJ 1 dzień
14,326,469 unikalne wizyty