Dzisiaj: poniedziałek-21 Sierpnia 2017. Solenizanci: Joanna, Kazimiera, Franciszek
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SN9MT 3708.5 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SQ8JCB/P 7147 kHz..
SQ4JUM/P 7155 kHz..
SP2ALT/2 3705 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

SP7DQR portal

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

HamRadioShop

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2017r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW5556554
MO-MIX4542343
MO-SSB119111161110
OPEN-CW3353243
OPEN-SSB0100000
SO-CW26232423222216
SO-MIX89997610
SO-QRP-CW5756655
SO-QRP-MIX3124422
SO-QRP-SSB5979947
SO-SSB40444743433237

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1101161191161079597

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4548521652924590385334963542

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4306494649524342360833423312



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2017r

Procentowy udział poprawnych QSO: 93.5064%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:34.1443
Poprawnych QSO's na minutę: 27.6
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.28

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ODLICZANIE
PGA-TEST juz za

ZAPRASZAMY do udziału w zawodach.
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Sierpień 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2017
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2,229
· Najnowszy użytkownik: SQ7KOT

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP7A00:23:01
· ADMIN03:20:47
· SP5ES07:06:14
· SN9MT09:38:36
· SQ9EDZ11:11:34
· SP9KUP11:14:21
· SP3OKS12:05:08
· SQ4G12:08:29
· SQ3LVU12:21:41
· SQ9RFG12:23:34
· SQ7SAU12:28:43
· SP3FYX13:57:03
· SP7N16:34:19
· SQ4JUM18:48:06
· SP9ZHR18:56:40
8,811,917 unikalne wizyty