Dzisiaj: środa-17 Sty 2018. Solenizanci: Marian, Jan, Antoni
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SP5GEO 3719 kHz..
SQ5GLB/5 3728 kHz..
SQ8JCB/P 3715 kHz..
SQ8JCB/P 3715 kHz..
SQ8JCB/P 7144 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

SP7DQR portal

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

HamRadioShop

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** WYNIKI OFICJALNE zawodów PG-TEST zostały już ogłoszone co oznacza ze zawody został rozliczone ** Każdy odwiedzający ten portal ma możliwość zapoznania się z nimi ** Procedury te stosujemy we wszystkich organizowanych przez nas zawodach ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2017r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW555655455574
MO-MIX454234331343
MO-SSB1191111611107711910
OPEN-CW3353243321077
OPEN-SSB010000000000
SO-CW262324232222161316212021
SO-MIX89997610779810
SO-QRP-CW575665565585
SO-QRP-MIX312442234122
SO-QRP-SSB597994786566
SO-SSB404447434332373424374138

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11011611911610795978977107112106

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
454852165292459038533496354229342635443646474189

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
430649464952434236083342331227582418418442903888



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2017r

Procentowy udział poprawnych QSO: 92.8145%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:36.6792
Poprawnych QSO's na minutę: 32.4
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.30

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Styczeń 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Dzisiejsze zawody: Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2018
Aktualnie online
· Gości online: 9

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2,236
· Najnowszy użytkownik: SP4BPH

OSTATNIE LOGOWANIA
· SQ5OBV01:09:09
· SQ9BDB02:55:38
· ADMIN03:24:00
· SP6OLE04:25:42
· SP4BPH04:43:04
· SQ5STU04:50:47
· SP9KB04:52:56
· SP9SMD05:11:48
· SP4EJZ05:13:53
· SP9KJU05:19:51
· SP9MOV05:25:46
· SP7N06:06:30
· SP4KHM07:07:21
· SP8LXE07:09:19
· SQ5AKY07:11:24
10,729,156 unikalne wizyty