Dzisiaj: wtorek-23 Października 2018. Solenizanci: Marleny, Edwarda, Seweryna
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ8JCB/8 3724 kHz..
SQ8JCB/P 3708 kHz..
SN100U 3701 kHz..
SP8DY 3711 kHz..
SQ7PGW/7 3721 kHz..

Zaplanowali wyprawy:

...Znak......z PGA...
SN100UWE01

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

COOL QSL

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** DZIĘKUJEMY wszystkim za tak liczny udział w w zawodach SP-CW-CONTEST ** Logi w formacie Cabrillo należy przesłać w ciągu 48 godz, za pośrednictwem ROBOTA ** WARUNKIEM JEST ABYŚ BYŁ ZAREJESTROWANY I ZALOGOWANY NA ZNAK JAKIEGO UŻYWAŁEŚ W ZAWODACH ** Zespół PGA: sp2fap sp5kp sp4eoo **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2017r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW555655455574
MO-MIX454234331343
MO-SSB1191111611107711910
OPEN-CW3353243321077
OPEN-SSB010000000000
SO-CW262324232222161316212021
SO-MIX89997610779810
SO-QRP-CW575665565585
SO-QRP-MIX312442234122
SO-QRP-SSB597994786566
SO-SSB404447434332373424374138

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11011611911610795978977107112106

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
454852165292459038533496354229342635443646474189

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
430649464952434236083342331227582418418442903888



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2017r

Procentowy udział poprawnych QSO: 92.8145%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:36.6792
Poprawnych QSO's na minutę: 32.4
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.30

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
=> Fotografie z podsumowania QUO VADIS 2018 w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, po kliknięciu poniżej na foto <=


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ODLICZANIE
Pozostało juz tylko

na przesłanie logu za SP-CW-C
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Październik 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Dzisiejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2018
Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 880
· Najnowszy użytkownik: SP7IFX

OSTATNIE LOGOWANIA
· SQ4NR
· SP2FMN00:12:53
· SP2AEK00:15:12
· SP3KWA00:26:57
· ADMIN00:28:14
· SP3OKS00:45:25
· SP9ZHR01:06:50
· SQ5WD02:30:28
· SP4SHW02:46:27
· SQ9E02:54:34
· SP4W03:35:20
· SP2UUU06:57:23
· SN9MT07:10:07
· SP4GHL07:34:34
· SP7IVO08:33:53
16,443,617 unikalne wizyty