Dzisiaj: piątek-20 Lipca 2018. Solenizanci: Czesaw, Hieronim, Fryderyk
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ8JCB/8 3728 kHz..
SP9RTZ/9 7154 kHz..
SP8FB 3710 kHz..
SP5AQT/8 3714 kHz..
SQ5GLB/5 3712 kHz..

Zaplanowali wyprawy:

...Znak......z PGA...
SP9KJU/PCY08
SP9MDYCY08
SP5GEOCY08

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

COOL QSL

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2017r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW555655455574
MO-MIX454234331343
MO-SSB1191111611107711910
OPEN-CW3353243321077
OPEN-SSB010000000000
SO-CW262324232222161316212021
SO-MIX89997610779810
SO-QRP-CW575665565585
SO-QRP-MIX312442234122
SO-QRP-SSB597994786566
SO-SSB404447434332373424374138

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11011611911610795978977107112106

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
454852165292459038533496354229342635443646474189

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
430649464952434236083342331227582418418442903888



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2017r

Procentowy udział poprawnych QSO: 92.8145%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:36.6792
Poprawnych QSO's na minutę: 32.4
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.30

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
=> Aby zwiedzić wirtualnie Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, kliknij poniżej na kartę QSL<=


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Lipiec 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

REGULAMINY ZAWODOW 2018
Aktualnie online
· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 910
· Najnowszy użytkownik: SN1T

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP2MGR05:21:24
· ADMIN06:00:57
· SQ5CZN06:27:36
· SP9MDY06:38:50
· SP9KUP12:13:58
· SQ5AAJ14:47:45
· SN9MT14:59:48
· SP3PJY16:47:13
· SQ3LVU17:15:18
· SQ9E17:51:16
· 3Z3AHK19:48:08
· SQ9ITA21:12:35
· HF0DKI22:26:52
· SP4SHW 1 dzień
· SP3FYX 1 dzień
14,260,981 unikalne wizyty