Dzisiaj: wtorek-24 Października 2017. Solenizanci: Marty, Marcina, Rafaa
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ8JCB/P 3728 kHz..
SP8DY 3727 kHz..
SP8IAU 3710 kHz..
SQ8JCB/P 3715 kHz..
SQ8JCB/P 3728 kHz..

Zaplanowali wyprawy:

...Znak......z PGA...
SP2ALT/2CU05
SP2ALT/2YW06
SP2ALT/2YW09
SP2ALT/2YW01
SP2ALT/2YW07

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

SP7DQR portal

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

HamRadioShop

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** WYNIKI OFICJALNE zawodów PGA-DIGI zostały już ogłoszone co oznacza ze zawody został rozliczone ** Każdy odwiedzający ten portal ma możliwość zapoznania się z nimi ** Procedury te stosujemy we wszystkich organizowanych przez nas zawodach ** VY 73! de Zespół PGA - sp2fap, sp5kp, sp4eoo **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2017r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW5556554555
MO-MIX4542343313
MO-SSB1191111611107711
OPEN-CW33532433210
OPEN-SSB0100000000
SO-CW26232423222216131621
SO-MIX89997610779
SO-QRP-CW5756655655
SO-QRP-MIX3124422341
SO-QRP-SSB5979947865
SO-SSB40444743433237342437

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11011611911610795978977107

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4548521652924590385334963542293426354436

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4306494649524342360833423312275824184184



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2017r

Procentowy udział poprawnych QSO: 94.3192%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:39.1028
Poprawnych QSO's na minutę: 34.86
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.32

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Październik 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Dzisiejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2017
Aktualnie online
· Gości online: 10

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2,243
· Najnowszy użytkownik: SP1OT

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP9EMI02:05:12
· ADMIN02:11:17
· SP2ALT02:32:11
· SP9CTS02:41:23
· SP2TMT03:15:14
· SQ5AKY04:40:20
· SQ7SCL05:27:43
· SQ2LKM06:39:16
· SP9WZO08:45:51
· SN9MT10:22:02
· SQ9DXT11:28:54
· SP9BGS11:39:52
· SP9KJU12:45:30
· SP8AJB13:21:56
· SP5GEO14:35:29
9,403,085 unikalne wizyty